Sesja rodzinna

Magda/ marzec 27, 2019/ PORADY

Jak się przygotować do sesji rodzinnej ?

Kiedy już masz zarezerwowany termin rodzinnej sesji zdjęciowej, pojawia się kolejne pytanie… jak się do niej przygotować ? Mam więc dla Ciebie kilka cenny wskazówek.

Najlepsze zdjęcia powstają kiedy wszyscy czujecie się komfortowo i kiedy na sesji panuje po prostu dobra atmosfera. Ciesz się czasem spędzonym razem, niech Twoje dzieci będą dziećmi, a Ty śmiej się, wygłupiaj i dużo się przytulaj. 

Na sesji często wymyślam zabawy Twoim dzieciom. Robię to wszystko po to, aby wywołać naturalną radość Twojego dziecka, a czasem przy okazji i Waszą. Na mojej sesji nie ma miejsca na sztuczny, nieszczery uśmiech.

Pamiętaj również, że nie każde zdjęcie wymaga, aby wszyscy patrzyli w obiektyw i uśmiechali się jednocześnie. Patrząc na siebie w waszych spojrzeniach można będzie zobaczyć miłość przez co uśmiech od razu jest bardzo naturalny. Gwarantuję Ci, że takie obrazy będą ponadczasowe i będziesz je doceniać przez całe życie.

A jeśli masz troszkę starsze dzieci, opowiedz im o sesji, tak żeby wiedziały, że czeka Was dobra zabawa z ciocią/fotografką/Magdą/ Madzią jak wolicie 😉 Nie jestem „Panią” dla Was i Waszych dzieci i tego się trzymajmy. Stworzenie dobrej atmosfery w trakcie zdjęć to dla mnie podstawa uchwycenia naturalnych, pięknych emocji.

A ponadto niech wszyscy będą najedzeni, bo przecież nie ma nic gorszego niż głodny tata 😉 Pamiętaj również zabrać ze sobą środek od komarów/kleszczy ( jeśli sesję robimy w plenerze).

Wybierz ubrania z wyprzedzeniem, upewnij się, że wszyscy czują się komfortowo w stylizacji i pamiętaj o wygodnych butach. Sprawdź czy kolory, które wybierzesz, wzajemnie się uzupełniają.

Potrzebujesz jeszcze pomocy? Nie wahaj się zapytać.

Jestem tu, aby pomóc Ci w każdej kwestii, uwielbiam angażować się we wszystkie szczegóły bo chcę, aby ta sesja była dla Ciebie niesamowitą pamiątką.

sesjazdjęciowa