Sesja rodzinna-jak się przygotować

Magda/ Marzec 27, 2019/ PORADY/ 0Komentarze

4.9 (98.18%) 11 votes

Kiedy już masz zarezerwowany termin rodzinnej sesji zdjęciowej, pojawia się kolejne pytanie… jak się do niej przygotować ? Mam więc dla Ciebie kilka cenny wskazówek.

Pamiętaj, że najlepsze zdjęcia powstają kiedy wszyscy czujecie się komfortowo i kiedy na sesji panuje po prostu dobra zabawa. Ciesz się czasem spędzonym razem, niech Twoje dzieci będą dziećmi, a Ty śmiej się, wygłupiaj i dużo się przytulaj.

Nie zdziw się kiedy na sesji robię dziwne miny czy wymyślam zabawy Twoim dzieciom. Robię to wszystko po to, aby wywołać naturalną radość Twojego dziecka, a czasem przy okazji i Waszą. Na mojej sesji nie ma miejsca na sztuczny, nieszczery uśmiech.

Pamiętaj również, że nie każde zdjęcie wymaga, aby wszyscy patrzyli w obiektyw i uśmiechali się jednocześnie. Patrząc na siebie w waszych spojrzeniach można będzie zobaczyć miłość przez co uśmiech od razu jest bardzo naturalny. Gwarantuję Ci, że takie obrazy będą ponadczasowe i będziesz je doceniać przez całe życie.

A jeśli masz troszkę starsze dzieci, opowiedz im o sesji, tak żeby wiedziały, że czeka Was dobra zabawa z ciocią/fotografką/Magdą/ Madzią jak wolicie 😉 Nie jestem „Panią” dla Was i Waszych dzieci i tego się trzymajmy. Stworzenie dobrej atmosfery w trakcie zdjęć to dla mnie podstawa uchwycenia naturalnych, pięknych emocji.

A ponadto niech wszyscy będą najedzeni, bo przecież nie ma nic gorszego niż głodny tata 😉 Pamiętaj również zabrać ze sobą środek od komarów/kleszczy ( jeśli sesję robimy w plenerze).

Wybierz ubrania z wyprzedzeniem, upewnij się, że wszyscy czują się komfortowo w stylizacji i pamiętaj o wygodnych butach. Sprawdź czy kolory, które wybierzesz, wzajemnie się uzupełniają.

Potrzebujesz jeszcze pomocy? Nie wahaj się zapytać.

Jestem tu, aby pomóc Ci w każdej kwestii, uwielbiam angażować się we wszystkie szczegóły bo chcę, aby ta sesja była dla Ciebie niesamowitą pamiątką.

fotografia rodzinna jak sie do niej przygotować wpis Magda Kiezik

Poleć ten post dalej

Zostaw Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*