POZNAJ MNIE

Cześć, po tej stronie Magda – kobieta, która bez aparatu nie wyobraża sobie życia. Swoją fotograficzną pasję zmieniłam w pracę zawodową, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że robię w życiu to, co kocham. Każda sesja daje mi możliwość kontaktu z cudownymi ludźmi… czego chcieć więcej?

W trakcie sesji zdjęciowych potrafię zjednać sobie nawet największe urwisy, bo jako zakochana żona i mama  doskonale wczuwam się w emocje par oraz dzieci. W tym… w ich słodką potrzebę bycia w ciągłym ruchu.

Jak poczujesz się przed moim obiektywem? Jak na kawie z najlepszą przyjaciółką – bo stworzenie dobrej atmosfery w trakcie zdjęć to dla mnie podstawa uchwycenia naturalnych, pięknych emocji.

Wychowałam się w urokliwej podlaskiej wsi i myślę, że właśnie to zrodziło miłość do sesji plenerowych.

Kocham czuć tę radość, gdy po wysłaniu zdjęć Klientom efekt finalny wywołuje w nich łzy wzruszenia. Zatrzymaj te drogocenne, ulotne chwile, gdy pod sercem rozwija się Mały Cud, albo gdy Twoje maleństwo stawia swoje pierwsze kroki. Jako mama dobrze wiem, że te niesamowite momenty mijają zbyt szybko – dzięki fotografiom zawsze będziecie mogli do nich wrócić.

Jeśli miałabym określić swój własny fotograficzny styl, powiedziałabym, że najbardziej cenię minimalizm i kolorowe zdjęcia. Bo przecież… prostota i najmniejsze czułe gesty mówią wszystko!

Do zobaczenia na sesji !

Kontakt:

Telefon 512 426 818

e-mail: i@magdalenakiezik.pl

.